Diena kurā nav robežu ar 2.a klasi

20.03.2024.

2.a klasei pirmā pēcbrīvlaika diena mazliet savādāka! Diena, kurā nav robežu! Ir daudz spilgtu krāsu, noskaņas un emocijas! Dana Lidžus uzaicināja Agitu Ludboržu, novadīt meistarklasi – mandaliņu zīmēšana!
Meistares Agitas vārdi:
“Tas ir interesanti, aizraujoši, bet vienlaicīgi arī ļoti atbildīgi.
Tā ir mana iespēja dot, iemācot kaut ko jaunu, atklājot citādu pieeju zīmēšanai, iemācīties pašai un kopā darboties ar enerģiskiem, izdomas bagātiem, priecīgiem un intereses pilniem bērniem!”
Nodarbības tēma – sajūtas un emocijas! Interesanta saruna, ko palīdz iekustināt emociju bumbas un smaidīgās uzlīmes, lai paliek kaut kas piemiņai!
Krāsoja klases mandaliņu, katrs zīmēja arī savu un čaklākie, ašākie pat veselas 3 mandaliņas! Praktizēja vairākas noderīgas prasmes – mērīt, vilkt taisnas līnijas, darboties ar cirkuli, velkot dažāda izmēra apļus un iepazināmies ar transportieri – jeb leņķmēri – arī jaunvārdus izdomāja
Krāsaina un enerģijas piepildīta diena.