KARJERAS NEDĒĻA 2.a klasē

23.10.2023.

     KARJERAS NEDĒĻAS ietvaros 2.a klases skolnieces tētis Jānis Liepa iepazīstināja skolēnus ar savu profesiju. Profesija “programmētājs” – tas ir kā super kreatīvais datoru burvis. Tas ir cilvēks, kas liek darboties gan datoru programmām, gan arī spēlēm, kuras spēlēt planšetēs vai telefonos.
Programmētājs ir kā pavārs, kas taisa receptes datoru brīnumiem.
    Savā darba pieredzē dalījās 2.a klases skolnieka Tomasa Ziedoņa vecāki! Zvērināts advokāts ir neatkarīgs un profesionāls jurists, kurš sniedz juridisko palīdzību, gatavo juridiskos dokumentus un veic citas likumā noteiktas darbības. Savā profesionālajā darbībā advokāti ir neatkarīgi un pakļauti tikai likumam.
     Drošības un ārkārtas situāciju instruktors aviācijā – apmāca darbiniekus, lai tie varētu strādāt lidostas teritorijā, seko līdzi drošībai, ievieš un seko drošības noteikumu ievērošanai.
Būvnieks- būvē un ceļ mājas sākot ar pamatiem un līdz pašam jumtam.
Paldies par izzinošo mācību stundu!