Visi pasākumi

Plānotie

18 Apr

Pirmsskolas skolotājas viesojas Ogres PII “Strautiņš”.

18 Apr

Vecāku sapulce 5.klasei (plkst. 18:00, 214.kab.).

18 Apr

Vecāku sapulce 2.a klasei (plkst. 18:00, 209.kab.).

18 Apr

2.b un 4.klases mācību ekskursijā (sk. K.Dzene, A.Rožuleja).

23 Apr

Vecāku sapulce 1.a klasei (plkst. 18:00, 210.kab.).

23 Apr

Izteiksmīgās runas konkurss pirmsskolai “Zvirbulis 2024” (Tīnūžu TN).

24 Apr

2.a klase mācību ekskursijā (sk. D.Lidžus).

25 Apr

5. un 6.klases mācību ekskursijā (sk. I.Šulca, D.Pauriņa).

25 Apr

1.a klase mācību ekskursijā (sk. L.Ozola, I.Nukša).

25 Apr

Ogres novada skolēnu vecāku konference #2 (plkst. 18:00 Ogres Valsts ģimnāzijā).

02 Mai

Svētku koncerts “Vilkači” 1.-6.klasēm (Tīnūžu TN, plkst. 12:30).

03 Mai

“Baltā galdauta svētki” 1.-6.klasēm (plkst. 8:30-9:00).

03 Mai

“Baltā galdauta svētki” pirmsskolai (“Muižiņas” estrādē).

08 Mai

Ģimenes dienas koncerts grupai “Lazdas” (plkst. 17:00).

08 Mai

Ģimenes dienas koncerts grupai “Liepas” (plkst. 16:00).

09 Mai

Ģimenes dienas koncerts grupai “Kastaņi” (plkst. 17:00).

09 Mai

Ģimenes dienas koncerts grupai “Ozoli” (plkst. 16:00).

10 Mai

Interesanto interešu festivāls Ogres novada skolēniem (Ogrē).

10 Mai

Ģimenes dienas koncerts grupai “Kļavas” (plkst. 17:00).

13 Mai

DROŠĪBAS DIENA pirmsskolā.

13 Mai

2.a un 3.klases mācību ekskursijā (sk. D.Lidžus, E.Ermansone).

15 Mai

Ģimenes dienas pārgājiens “Būsim kopā” 1.-6.kl. skolēniem un vecākiem (plkst. 12:00-15:00).

21 Mai

Grupa “Kastaņi” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

30 Mai

Izlaidums grupai “Kļavas” (plkst. 13:00, Tīnūžu TN).

30 Mai

Kopīgs pārgājiens 1.-6.klašu skolēniem.

31 Mai

Mācību gada noslēguma pasākums 1.-6.klašu skolēniem (plkst. 8:30-10:00, Tīnūžu TN).

31 Mai

Izlaidums grupai “Liepas” (plkst. 13:00 Tīnūžu Tautas namā).

01 Jūn

Skolēnu vasaras brīvlaiks!

01. jūnijs – 31. augusts

Notikušie

17 Apr
Šodien notiek

Pirmsskolas komanda sporta pasākumā “Ķeram pavasari” (ONSC, sk. D.Pauriņa).

17 Apr
Šodien notiek

Ogres novada olimpiāde latviešu valodā un matemātikā 3.kl. skolēniem.

16 Apr

Skolas padomes sēde (plkst. 18:00, 217.kab.).

16 Apr

Nodarbība “Mobilā dabas klase” 1.-6.klašu skolēniem (pēc saraksta).

16 Apr

Grupa “Liepas” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

11 Apr

Ogres novada pirmsskolas bērnu “Talantu festivāls” (Ikšķiles PII “Urdaviņa”).

10 Apr

“Teātra festivāls” Ulbrokas vsk., piedalās teātra pulciņa dalībnieki (sk. K.Dzene).

08 Apr

Vecāku sapulce grupai “Kļavas” (plkst. 17:30).

08 Apr

Muzikāla izrāde “Gribu mācīties” (Tīnūžu TN, plkst. 10:00).

04 Apr

“Enu diena”.

02 Apr

Lieldienu pasākums pirmsskolai.

14 Mar

Grupa “Kļavas” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

11 Mar

Pavasara brīvlaiks 1.-6.klašu skolēniem.

11. marts – 17. marts

11 Mar

Pavasara brīvlaiks 1.-6.klašu skolēniem.

11. marts – 17. marts

08 Mar

“Burtziņa svētki” 1.klasēm (plkst. 9:20-10:50, Kompasa zālē).

07 Mar

Grupa “Liepas” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

07 Mar

Pirmsskolas skolotājas viesojas Iecavas PII “Cālītis”.

06 Mar

Ogres novada sacensības stafetēs un Tautas bumbā 2.-3.kl.

27 Feb

Grupa “Kastaņi” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

22 Feb

Ogres novada skolēnu vecāku konference “Mūsu bērniem” (plkst. 18:00-21:00, OVĢ).

20 Feb

6.klase “Sporto visa klase” sacensībās (Āgenskalnā, sk. D.Pauriņa).

19 Feb

Pirmsskolas bērnu tikšanās ar I.Valteri (“No stāsta līdz grāmatai”).

16 Feb

POP-iela un diskotēka 1.-6.klašu skolēniem (Tīnūžu TN, no 12:00 līdz 15:30).

15 Feb

1.ab klases mācību ekskursijā (sk. L.Ozola, A.Rožuleja, I.Nukša).

15 Feb

Grupa “Kļavas” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

05 Feb

1.klašu brīvlaiks.

05. februāris – 11. februāris

05 Feb

Leļļu teātra izrāde “Zaķim dzimene…” (Tīnūžu TN, plkst. 10:00).

31 Jan

Pirmsskolas pedagogu pieredzes apmaiņas brauciens uz Ogres PII “Riekstiņš”.

30 Jan

Grupa “Lazdas” izglītojošā nodarbībā Ogres Centrālā bibliotēkā.

25 Dec

Skolēnu ziemas brīvlaiks.

25. decembris – 07. janvāris

22 Dec

Ziemassvētku pasākums “Rūķu skola” 1.-6.klašu skolēniem (8:30-12:30).

21 Dec

Ziemassvētku pasākums Grupai “Kļavas” (plkst. 9:00).

21 Dec

Ziemassvētku pasākums Grupai “Kastaņi” (plkst. 16:00).

20 Dec

Ziemassvētku pasākums Grupai “Lazdas” (plkst. 16:00).

19 Dec

Ziemassvētku pasākums grupai “Liepas” (“Ķeipenes piparkūkās”, plkst. 14:00).

18 Dec

Ziemassvētku pasākums Grupai “Ozoli” (plkst. 16:00).

18 Dec

Ziemassvētku pasākums Grupai “Pīlādži” (plkst. 16:00).

28 Nov

Nodarbība “Eiropas medus brokastis” (1.ab, 2.ab plkst. 12:20; 3.-6.kl. plkst. 13:10).

21 Nov

Preventīva tikšanās ar nepilngadīgo lietu inspektori (2.b un 5.kl.).

17 Nov

Valsts svētku pasākums pirmsskolai (10:00-11:00 Tīnūžu TN).

17 Nov

Valsts svētku koncerts pirmsskolai (Tīnūžu Tautas namā, plkst. 10:00).

17 Nov

Valsts svētku pasākums skolai (11:40-12:40 Tīnūžu TN).

16 Nov

2.a klase mācību ekskursijā Rīgas motormuzejā (D.Lidžus).

14 Nov

Skolas padomes sēde (plkst. 18:00, 217.kab.).

10 Nov

Mārtiņdienas sportiskās aktivitātes (pirmsskolai).

10 Nov

Koncertlekcija “Latvijas svētkus godinot” (1.-6.kl.)

10 Nov

Mārtiņdienas gadatirgus skolā (12:0013:00).

09 Nov

6.klase SPORTO VISA KLASE atklāšanas pasākumā arēnā “Rīga” (sk. D.Pauriņa).

23 Okt

Skolēnu rudens brīvlaiks.

23. oktobris – 27. oktobris

19 Okt

2.b klases vecāku sapulce (sk. K.Dzene, plkst. 18:00, 209.kab.).

19 Okt

3.klases vecāku sapulce (sk. E.Ermansone, plkst. 18:00, 211.kab.).

19 Okt

6.klases vecāku sapulce (sk. D.Pauriņa, plkst. 18:00, 213.kab.).

19 Okt

2.a klases vecāku sapulce (sk. D.Lidžus, plkst. 18:00, 209.kab.).

16 Okt

Karjeras nedēļa “Prasmes”.

16. oktobris – 20. oktobris

12 Okt

5.klases vecāku sapulce (sk. I.Šulca, plkst. 18:00, 213.kab.).

12 Okt

4.klases vecāku sapulce (sk. A.Rožuleja, plkst. 18:00, 220.kab.).

12 Okt

1.b klases vecāku sapulce (sk. V.Linde, plkst. 18:00, 212.kab.).

11 Okt

Leļļu teātris “Sapnis par karali” (pirmsskolai un 1.-4.kl.).

10 Okt

1.a vecāku sapulce (sk. L.Ozola, plkst. 18:00, 210.kab.).

03 Okt

4.,5.,6.klases mācību ekskursijā.

03 Okt

Izzinoša nodarbība “Lupatiņi” (pirmsskolai).

29 Sep

Skolotāju dienas pasākums darbiniekiem (plkst. 13:00 “Muižiņas” estrādītē).

29 Sep

Miķeļdienas balle pirmsskolai (“Muižiņas” pagalmā).

27 Sep

Grupa “Liepas” mācību ekskursijā Rīgā.

26 Sep

Mācību trauksme ar evakuāciju.

22 Sep

“Meža zinības Ogres Zilajos kalnos” (piedalās 2.b un 3.klases).

20 Sep

Vecāku sapulce grupai “Lazdas” (plkst. 17:30).

19 Sep

Fotografēšanās skolā un “Muižiņā” (pēc grafika).

19 Sep

Vecāku sapulce grupai “Ozoli” (plkst. 17:30).

18 Sep

Vecāku sapulce grupai “Kļavas” (plkst. 17:30).

08 Sep

Tēvu dienas aktivitātes (1.-6.kl. skolēni ar tēviem).

01 Sep

Zinību diena pirmsskolā un skolā.

31 Mai

Mācību gada noslēguma pasākums (Tīnūžu TN)

30 Mai

Pārgājiens uz Ogres Zilajiem kalniem

26 Mai

Izlaidums grupai “Ozoli”

25 Mai

Izlaidums grupai “Kļavas”

17 Mai

Pirmsskolas sporta spēles “Ķeram pavasari” (ONSC)

13 Mai

Interesanto interešu festivāls (Ogrē)

12 Mai

Ģimenes dienas svētku koncerts (Tīnūžu TN)

10 Mai

Zaķumuižas pirmsskolas pedagogu pieredzes apmaiņas pasākums Tīnūžu ssk.

03 Mai

Baltā galdauta svētki (skolas iekšpagalmā)

25 Apr

Skaļas lasīšanas konkurss (Ikšķiles bibliotēkā)

24 Apr

Glītrakstīšanas konkurss

24. aprīlis – 28. aprīlis

21 Apr

Olimpiskās dienas rīta vingrošana

14 Apr

Muzikāla izrāde “Makss un Morics” 1.-6.klašu skolēniem

Vairāk
11 Apr

Lieldienu pasākums pirmsskolai

06 Apr

Lieldienu pasākums 1.-6.klašu skolēniem

05 Apr

Sākumskolas olimpiāde 3.klasēm

Vairāk
30 Mar

Sporta diena pirmsskolai

28 Mar

Konkurss “Mazais Zvirbulis 2023”

Vairāk
21 Mar

Skatuves runas konkurss

Vairāk